WydarzeniaJuż od 25 kwietnia do Galerii Gniezno wraca jarmark produktów regionalnych.

więcej


Nie masz pomysłu na spędzenie wolnych majowych świąt ? 

więcej


Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce od ponad 30 lat pomaga dzieciom opuszczonym, osieroconym i zagrożonym utratą opieki rodzicielskiej.

więcej


Funkcjonowanie Galerii Gniezno w kwietniu.

więcej


Coraz wyższe temperatury, coraz więcej słońca i coraz więcej energii! Nareszcie mamy prawdziwą wiosnę. Do lata została nam już tylko chwila, a więc najwyższa pora aby o siebie zadbać!

więcej


Balerinki, ramoneski, spódniczki i okulary przeciwsłoneczne. Tak! To już wiosna! A wraz z nią „Mini Ceny, Maxi Środy” w Galerii Gniezno.

To nie tylko czas wiosennych porządków w domach i ogrodach, ale najwyższa pora na odświeżenie swojej szafy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę dodatkowych rabatów.

więcej


Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Wam chwil pełnych radości i słońca spędzonych w rodzinnym gronie.

więcej


Wielkanoc to czas, gdy na naszych stołach pojawia się wiele rozmaitych i pysznych potraw. Wszystkie niezbędne produkty, do ich przygotowania, będzie można kupić na Wielkanocnym Jarmarku Produktów Regionalnych, który odbędzie się w dniach od 21 do 31 marca w Centrum Handlowym Galeria Gniezno.

więcej


Zapraszamy wszystkich na niezwykły event organizowany z okazji pierwszego dnia wiosny! Czas na Wagary Naukowe z Galerią Gniezno, które odbędą się 17 marca od godz. 12:00. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają profesjonalne pokazy i warsztaty prowadzone przez „Nieobliczalnych naukowców” z Akademii Edukacji Kreatywnej. Uczenie się przez zabawę to idealny sposób, aby przyswoić sobie wiedzę i poznawać otaczający nas świat.

więcej