WydarzeniaZ okazji Dnia Kobiet zapraszamy mieszkanki Gniezna i okolic do wywietrzenia swoich szaf! 10 marca będzie można pozbyć się nienoszonych już ubrań, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na kilka nadchodzących miesięcy. Tego dnia w Galerii Gniezno będzie można wymienić się ubraniami, jak również sprzedać swoje ciuchy lub kupić je od innych pasjonatek mody.

więcej


Od 21 do 25 lutego w Galerii Gniezno zagoszczą stoiska z wyjątkowym rękodziełem i pysznymi smakołykami. Od środy do niedzieli będzie można zakupić smakowite i wykonane według tradycyjnych receptur produkty spożywcze tj. chleb, wędliny, chałwa turecka. Na Jarmark zapraszamy w godzinach otwarcia Centrum Handlowego.

więcej


Wyjątkowe Walentynki w Galerii Gniezno!

Tegoroczne walentynki świętowaliśmy w nietypowy sposób! 14 lutego w naszej galerii odbyła się wyjątkowa akcja rozdawania odblaskowych serduszek.

więcej


Dla niektórych długo wyczekiwane, dla innych dzień jak co dzień – Walentynki. Coroczne święto zakochanych, przypadające 14 lutego swoją nazwę zawdzięcza Św. Walentemu, który stał się patronem zakochanych. To czas, kiedy każdy chce sprawić przyjemność osobie bliskiej swojemu sercu, aby podkreślić wyjątkowy charakter żywionego uczucia.

więcej


Walentynki nadchodzą wielkimi krokami, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojej drugiej połówki? Nasze butiki zaskakują pomysłami i inspiracjami, a witryny kuszą promocjami dla zakochanych. Kawiarnie zapraszają na słodkie chwile przy filiżance kawy, a poniższe marki przygotowały specjalną ofertę walentynkową: Yes, Apart, naprezent.pl, yves-rocher, Quiosque, RO-MA Triumph, Vision Express, Photo me, Kino Helios, Carrefour, Księgarnia Świat Książki.

więcej


Sery, chałwa turecka, tradycyjnie wypiekany chleb, wędliny i aromatyczne przyprawy. To wszystko czeka na klientów Galerii Gniezno, na trzecim już w tym roku jarmarku regionalnym. Od 7 do 11 lutego znajdziecie w naszym centrum najsmaczniejsze regionalne produkty, przygotowane według tradycyjnych receptur. Możecie być pewni, że Wasze zmysły zostaną bardzo mocno pobudzone! Nawet wymagający smakosze znajdą coś dla siebie. Zapraszamy na stoiska!

więcej


Od 25 do 28 stycznia w naszym centrum odbędzie się jarmark regionalny. Klienci będą mogli zakupić chleb wykonany według tradycyjnych receptur, wędliny, oscypki oraz chałwę turecką. Istny raj dla smakoszy! Zapraszamy!

więcej


Karnawał w pełni, a Ty wciąż nie masz imprezowych planów? Mamy dla Ciebie propozycję! Już 3 lutego w Auli Pomnik w Gnieźnie zagra Stare Dobre Małżeństwo! 

więcej


Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta, życzymy pogody ducha i witalności. W tym dniu pokażcie jak bardzo ich kochacie!

więcej


Jarmarki regionalne to gwarancja tradycyjnych receptur i naturalnych składników.

więcej