WYDARZENIAZabłyśnij w walentynki

Dla niektórych długo wyczekiwane, dla innych dzień jak co dzień – Walentynki. Coroczne święto zakochanych, przypadające 14 lutego swoją nazwę zawdzięcza Św. Walentemu, który stał się patronem zakochanych. To czas, kiedy każdy chce sprawić przyjemność osobie bliskiej swojemu sercu, aby podkreślić wyjątkowy charakter żywionego uczucia. Do tradycji należy obdarowywanie się nawzajem drobnymi przedmiotami, które doskonale pasują do klimatu tego wyjątkowego dnia lub wspólne spędzanie czasu. Z tej okazji, my również przygotowaliśmy niespodziankę nie tylko dla zakochanych! Już 14 lutego w Galerii Gniezno zapraszamy wszystkich do udziału w walentynkowej akcji. Będzie się działo!

Odblaskowe serduszka, odblaskowe folie do wycinania, magiczne tuby i atrakcyjne upominki. Dla dzieci pluszowe samochodziki i konkursy. To tylko część z atrakcji przygotowanych dla odwiedzających. Poza tym gwarancja dobrej zabawy i niesamowita atmosfera!

Akcje wspierają: Gnieźnieński Ośrodek Sportu, Rekreacji (GOSiR), Sławek & Przyjaciele, Komenda Powiatowa Policji, Straż Miejska, Bank Spółdzielczy, drużyna żużlowa GTM Start Gniezno.

Przyjdź i spędź wyjątkowe Walentynki w Centrum Handlowym Gniezno!

14 lutego, w godzinach 16.00 – 19.00.