Podstawowe informacje

Galeria Gniezno - centrum zakupów i rozrywki

Galeria Gniezno od 2005 roku stanowi ważny punkt na rozrywkowo-handlowej mapie miasta i regionu. Centrum handlowe to siedziba wielu znanych marek, m.in. H&M Martes Sport. Największa powierzchnia handlowa w mieście, różnorodne sklepy i punkty usługowe, jedyne w Gnieźnie kino Helios, salony wyposażenia domu, (min. Jysk czy Castorama), największy w regionie hipermarket Carrefour, bezpłatny parking na 644 miejsc. To tylko część z atutów bogatej oferty Centrum Handlowego.

Moda? Główną zaletą galerii jest duża liczba różnorodnych sklepów oferujących galanterię skórzaną, obuwie oraz odzież damską i męską.

Panie mogą skorzystać z oferty m.in. sklepów sieci H&M, Diverse, Qiousque, Reserved, Orsay, Grey Wolf, Big Star, RO-MA Triumf, Takko Fashion, Apart, Yes. Domową kosmetyczkę wyposażyć można w drogerii Inglot czy Yves Rocher. Paznokcie można wystylizować przy stoisku Semilac. Bardzo komfortowe i wygodne zakupy klientki odwiedzające centrum handlowe zrobią na stoisku z torebkami czy rajstopami.

Na Panów czekają modne kolekcje m.in. sklepów Vistula, Giacomo Conti, Cropp, House, New Yorker, Lee Wrangler. Zakup obuwia? Zapraszamy do skorzystania m.in. z CCC, Wojas, Deichmann, Ryłko.

Zawsze modne, dziecięce i młodzieżowe kolekcje dostępne są w działach sklepu H&M, Reserved czy CCC.

Sport i turystyka? Osoby ceniące sobie aktywny tryb życia mogą skorzystać z naszych sklepów o profilu sportowym m.in. Martes Sport, 4F, Sizeer, Pro Sport, Adidas, Nike, Reebok. W kwestii wyjazdowych urlopów warto natomiast zaufać dostępnemu w naszej Galerii biuru podróży ITAKA.

Dom? Aranżacja domowych i mieszkaniowych kątów to nie lada wyzwanie. Pomogą w nim największe w Gnieźnie sklepy Jysk, Castorama czy Kapi. W celu zakupu prezentów i upominków - pomocny będzie sklep NaPrezent.pl.

Spotkanie? Cukiernia Rem Marco, Restauracja Greco czy Wytwórnia Lodów Prawdziwych. Centrum Handlowe to znakomite miejsce na lunch, obiad czy spotkanie przy kawie. W Centrum Handlowym Galeria Gniezno znajduje się także specjalny pokój rodzinny - dyskretne i funkcjonalne miejsce, w którym można spokojnie i bez obaw nakarmić oraz przewinąć swoje maleństwo.

Kultura i rozrywka? Centrum Handlowe to siedziba największego w regionie kina Helios. W komfortowych fotelach jednocześnie może zasiąść 340 widzów. Na dwóch salach została zamontowana najnowocześniejsza technologia Dolby 3D Digital Cinema, a na trzeciej sali Dolby Digital Cinema. Kino wyposażone jest w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający. Mieszkańcy na co dzień mogą oglądać najnowsze premiery hitów filmowych i uczestniczyć w projektach specjalnych cyklicznie organizowanych przez kino jak maratony filmowe, kino konesera, Helios dla kobiet, Helios dla dzieci. Nowości książkowe czy popularne planszówki można natomiast nabyć odwiedzając Księgarnię Świat Książki. Centrum Handlowe prócz stałej oferty rozrywkowej przygotowuje także szereg wydarzeń specjalnych, które od lat cieszą się zainteresowaniem mieszkańców. Aby być na bieżąco warto śledzić profil https://www.facebook.com/GaleriaGniezno

Zarządcą Centrum Handlowego jest APSYS. Właścicielem Galerii jest Ezraya Investments Sp. z o.o., należąca do funduszu inwestycyjnego Standard Life Investments.

Centrum Handlowe Galeria Gniezno 

ul. Pałucka 2
62 - 200 Gniezno

Tel. 61 428 62 49
Fax 61 428 26 59
E-mail: gniezno@apsysgroup.pl

Godziny otwarcia:

Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 21.00
Niedziela: 10.00 - 20.00

Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota: 09.00 - 22.00
Niedziela: 9.00 - 21.00

JYSK
Poniedziałek - Sobota: 10.00 - 20.00
Niedziela: 10.00 - 18.00

Kluczowe liczby:

- powierzchnia GLA: 18 096 m2
- liczba sklepów: 45
- 10 średnich powierzchni: Carrefour, Kino Helios, Jysk, H&M, Reserved, CCC, New Yorker, Deichmann, Martes Sport, Takko Fashion.
- odległość od centrum Gniezna: 4 km
- liczba miejsc parkingowych: 644
- data otwarcia centrum: kwiecień 2005