WYDARZENIACHOINKA PEŁNA NAGRÓD - WEŹ UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ ZABAWIE Z GALERIĄ GNIEZNO!

CHOINKA PEŁNA NAGRÓD - WEŹ UDZIAŁ W ŚWIĄTECZNEJ ZABAWIE Z GALERIĄ GNIEZNO!

Kto miał piątkę z matematyki i nie boi się żadnych zadań? Policzcie wszystkie czerwone bombki na naszym bożonarodzeniowym drzewku i wygrywajcie nagrody!

Zapraszamy do udziału w naszej zabawie. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, policzyć czerwone bombki na choince i wpisać ich liczbę na kuponie, który należy potem wrzucić do urny konkursowej. Podczas finału, który odbędzie się 20 grudnia między godziną 14:00 a 17:00, poznamy aż piętnastu zwycięzców, którzy najdokładniej oszacowali liczbę świątecznych ozdób. W grudniowe popołudnie na najmłodszych czekać będzie także moc atrakcji m.in.: kącik zdobienia pierniczków, malowanie figurek gipsowych, wspólne kolędowanie oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Wszyscy uczestnicy grudniowego konkursu mogą również złożyć świąteczne życzenia mieszkańcom Gniezna i przyłączyć się do budowania specjalnego łańcucha choinkowego. Jeżeli pomożecie nam stworzyć jak najdłuższy łańcuch, to Centrum Handlowe Galeria Gniezno przekaże w trakcie finału akcji "Choinka pełna nagród" datek na rzecz Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie, które oferują pomoc dzieciom i młodzieży pochodzącym z rodzin dysfunkcyjnych.

Poczujmy magię tych świąt w Galerii Gniezno! Zapraszamy do udziału w konkursie "Choinka pełna nagród" od 4 do 13 grudnia.