WYDARZENIAŚwięto czarnego sportu w Galerii Gniezno! Poznaj drużynę Orłów!

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów sportów motorowych! W piątek, 31 marca w CH Galerii Gniezno odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu GTM START GNIEZNO. Zawodnicy będą do dyspozycji swoich fanów od godz. 18.00 do 20.00. Prócz pamiątkowych zdjęć i autografów, będzie także okazja na żywo obejrzeć przygotowane do sezonu motocykle! Dla najmłodszych czekają liczne gry i zabawy.

3, 2, 1 start! Start Gniezno!

Start Gniezno to drużyna, której żadnemu z mieszkańców przedstawiać nie trzeba. Popularne Orły są na etapie ostatnich przygotowań do nowego sezonu żużlowego. Jak one wyglądały? Jakie są oczekiwania przed sezonem? Jak prezentują się nowi zawodnicy? M.in. na te pytania poznają odpowiedzi wszyscy, którzy odwiedzą CH Galerię Gniezno w piątek, 31 marca. Punktualnie o godz. 18.00 odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu żużlowego.

- Bardzo cieszymy się, że jeszcze tuż przed pierwszym biegiem nowego sezonu będziemy mogli zaprezentować kadrę i przygotowane motocykle wszystkim fanom. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Galerii Gniezno i przede wszystkim stadionu, by gorąco dopingować Orły. - mówi Piotr Mikołajczak, dyrektor GTM Start Gniezno.

Rozgrywki Drużynowych Mistrzostw II ligi żużlowcy Startu rozpoczną 9 kwietnia podejmując na Stadionie Miejskim im. płk. Franciszka Hynka Kolejarza Opole.

Bez skrzyni biegów, hamulca i świateł

Mogłoby się wydawać, że taki opis to jedno z wielu ogłoszeń jakie każdego dnia pojawiają się na portalach aukcyjnych. W Galerii Gniezno nie zobaczymy jednak igły handlarza Mirka, a piekielnie mocne motocykle żużlowe, którymi Orły będą walczyć o awans do I ligi. Żużlowe Jawy to specjalne i skomplikowane konstrukcje przystosowane do ciągłej jazdy w lewo i nie posiadające skrzyni biegów, hamulca i oświetlenia. Każdy fan żużla będzie mógł przymierzyć się do motocykla, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, które natychmiast zostanie wywołane oraz otrzymać autograf swojego idola. Dla najmłodszych fanów przygotowaliśmy natomiast specjalną strefę, w której czekają liczne zabawy, zajęcia plastyczne, żużlowe kolorowanki czy gry - tłumaczy Anna Frydrysiak, dyrektor Centrum Handlowego Galeria Gniezno. Początek motoryzacyjnej imprezy już w piątek, 31 marca o godz. 18.00.