WYDARZENIAMistrzowska promocja - bramka pełna gadżetów kibica!

Podanie lewą stroną boiska, dośrodkowanie i… goool! Tak wyglądają sytuacje bramkowe na stadionach. Wydaje się banalne? Przyjdź do Galerii Gniezno między 2 a 8 czerwca i sprawdź swoje piłkarskie umiejętności w grze Knoocker. W mistrzowskiej promocji, tak jak w meczach o najwyższą stawkę liczy się zdobywanie bramek. Im więcej goli uda Ci się ustrzelić, tym lepsze nagrody otrzymasz. Trafiaj do bramki, zgarniaj kibicowskie nagrody i bądź gotowy na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018.

Mundial coraz bliżej. Taka impreza zdarza się raz na cztery lata, a to oznacza, że trzeba się do niej dobrze przygotować. Jak to zrobić? Wystarczy wziąć udział w mistrzowskiej promocji, gdzie bramka przepełniona jest kibicowskimi gadżetami. Zrób zakupy, wciel się w rolę reprezentanta Polski, trafiaj do bramki przeciwników Biało-Czerwonych i nie pozwól, by nasi stracili gola. Na każdego uczestnika czekać będzie zadanie ustrzelić jak największą ilość bramek w interaktywnej grze celnościowej Knoocker. Na zwycięzców w mistrzowskiej promocji czekają fantastyczne nagrody. W puli m.in. piłka, szalik piłkarski, kibicowskie nakrycia głowy, czerwona wuwuzela, flaga, pokrowce na lusterka oraz hawajskie kwiaty, czyli wszystko to, co prawdziwy kibic powinien mieć pod ręką.

Zrób zakupy za min. 50 zł. Można łączyć maksymalnie dwa paragony z jednego dnia. Należy jednak pamiętać, że do każdego paragonu ze sklepu Carrefour trzeba dołączyć paragon z galerii. Jeden paragon upoważnia do przeprowadzenia maksymalnie pięciu rozgrywek.

Dodatkowe sportowe emocje przyniosą atrakcje w specjalnie przygotowanej strefie - rywalizacja zarówno przy stołach z piłkarzykami, jak i przy stanowiskach Play Station. Zagraj ze swoimi znajomymi lub zmierz się z innymi piłkarskimi fanami. Pamiątkowe footbllowe zdjęcia będzie można zrobić na wyjątkowej ściance do selfie.

Liczba nagród w każdej godzinie jest ograniczona, a regulamin promocji dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!