WYDARZENIAOd Peru po Sycylię - Music Boom w Gnieźnie

Muzyczno-taneczne show z udziałem międzynarodowych gwiazd przeniesie Was w klimaty włoskie i latynoskie. Impreza, której partnerem jest Galeria Gniezno odbędzie się 29 września 2019 w Hali Widowiskowo Sportowej w Gnieźnie. Wystąpią na niej Stefano Terrazzino Anna Żebrowska, peruwiański zespół Kurakas, Magic Cover Band oraz Zespół Taneczny Euforia Dance. Nie zwlekajcie zbyt długo z decyzją o udziale, bo pula biletów szybko się kurczy.


Gwoździem programu będzie Sycylijczyk, Stefano Terrazzino wraz z zespołem i partnerką taneczną Pauliną Biernat. Swoją karierę muzyczną rozpoczął od współpracy z Justyną Steczkowską, a jako tancerz czterokrotnie sięgnął po Kryształową Kulę w programie Taniec z Gwiazdami. A gdyby komuś tańca było mało, zespół Euforia Dance również zaprezentuje efektowną choreografię.


Wysłannicy Inków, bo tak brzmi tłumaczenie nazwy zespołu Kurakas, byli pierwszą formacją, która zaprezentowała w Polsce muzykę Andyjską. Zagwarantują doskonałą zabawę z przebojami muzyki latynoamerykańskiej oraz zaskoczą wykonaniem polskich utworów w aranżacji latino. A jeszcze większą dawkę rodzimych przebojów lat 70. i 80. zapewni Anna Żebrowska, wzbogacająca je również autorskim repertuarem.


Z kolei tych, którzy tęsknią za genialnym Freddiem Mercurym, zespół Magic Cover Band zabierze w prawdziwą podróż w czasie. Wszystko za sprawą doskonałej charakteryzacji oraz wykonaniu największych hitów legendarnej kapeli Queen.