WYDARZENIAPlac Zabaw Nickelodeon

Już wkrótce, w Galerii Gniezno czeka na was wielki, bajkowy plac zabaw. Gwarantujemy sześć godzin dobrej zabawy! Przygotowaliśmy cztery strefy aktywności – każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

  • strefa PSIEGO PATROLU z licznymi zagadkami do rozwiązania. Sprostają temu niełatwemu zadaniu jedynie najbardziej wnikliwi detektywi. Liczy się spostrzegawczość i analityczny umysł!
  • strefa SPONGEBOB’A pełna zakrzywiających rzeczywistość luster. Gwarantujemy, że nie będziecie mogli powstrzymać się od śmiechu! Krzywe zwierciadła to wspaniała atrakcja dla dużych i małych.
  • strefa SHIMMER & SHINE, w której każdy będzie mógł upodobnić się do swojego ulubionego bohatera. Dzieci uwielbiają malowanie buziek! Dla wszystkich miłośników rysowania przygotowaliśmy kącik plastyczny. Zapraszamy również na darmową watę cukrową – słodki przysmak dzieciństwa.
  • strefa BLAZE’A wypełniona barwnymi klockami to nie lada gratka dla fanów małej, kolorowej architektury. Komu uda się wybudować najwyższy drapacz chmur? Podejmijcie wyzwanie.

Czekają na Was również liczne konkursy.
Zapraszamy od godziny 11:00 do 17:00.